SJ2 Expose של Capdase – נרתיק סיליקון קצת שונה לאייפון

הוספת תגובה

בשמו המלא, Soft Jacket 2 Expose, נרתיק הסיליקון החדש של חברת Capdase הוא נרתיק סיליקון לא שגרתי. מצד אחד הוא גמיש, שקוף, דק וקל. מצד שני, ה- Expose עשוי סיליקון Semi Rigid (חצי קשיח), שומר על כל תכונות החומר האופייניות, בו בזמן מוסיף נקודות למקדם ההגנה, חובק את ה- iPhone באופן הדוק ומבטיח לשמור את צורתו לאורך זמן.

ה- Expose מוצע בחבילה כוללת אביזרי קצה חיוניים, מגן מסך איכותי, מעמד תצוגה ונרתיק נשיאה לתלייה בחגורה. הנדיבות המפתיעה במפרט, מחיר המומלץ לצרכן, 119.00 ש"ח (כולל מע"מ) וגישה שונה לנושא מגני סיליקון, מצדיקים בדיקה, גם של אלו המעדיפים בד"כ פתרונות הגנה קשיחים במוצהר.
מוצרי Capdase זמינים בישראל (יבואן: Gold Stream Group Ltd), וניתן למצוא אותם במרבית חנויות האביזרים ל- IPhone.

ה- Expose עשוי סיליקון בעל שני מרקמים. בעוד לגב מרקם בעל חספוס עדין, חצי שקוף, למניעת החלקה מיד מיוזעת, מבפנים ובחזית, המרקם חלק ושקוף לגמרי. מציג את מסגרת הכרום הטיפוסית של ה- iPhone, בו בזמן מכסה אותה ומגן מפני שריטות שלה.
שלא כנרתיקי סיליקון מהזן השכיח, ה- Expose מספק הגנה למתגי התפעול של ה- iPhone וחוסם כניסת גרגרי אבק עיקשים דרך המרווחים שבין גוף המכשיר למתגים.
אם נשארו פתחים לא מכוסים, הללו מתחייבים מעצם ייעודם. כניסת דיבורית אישית, בראש, מחבר עגינה/סנכרון, רמקול ומיקרופון בתחתית. הסיליקון החצי-קשיח מאפשר מיקום מדוייק וחיתוך נקי לפתחים אלו, מה שאינו אופייני כלל לנרתיקי סיליקון שכיחים.
עוד, שלא כבנרתיקי סיליקון מצויים, ל- Expose שפה (Lip) בולטת סביב המסך. אמנם לא הגנה מפני מפגש ישיר ואלים במיוחד בין מסך ה- iPhone לעצם קשיח, אבל בהחלט תוספת הגנה למקרים של נפילה "על הפנים" מגובה נמוך. לא הייתי שוקל אפילו לרגע אמצעי הגנה שאינו מציע שפה בולטת מסוג זה.
מפרט חבילת ה- Expose הוא דוגמא יפה למצב בו עלות השלם נמוכה מעלות המרכיבים. Capdase מציעה כאן תמהיל נאה של אביזרי קצה חיוניים.
1. נרתיק ה- Expose
2. מעמד שולחני לתצוגה
3. מגן (מדבקה) איכותי למסך
4. מדבקת הגנה ללוגו התפוח (עוד על כך בהמשך)
5. נרתיק נשיאה, לתלייה בחגורה

מגן המסך שקוף, מהסוג הקריסטאלי, נדבק בקלות ומאפשר הסרה, ניקוי והדבקה חוזרת. זהו אותו מגן ש- Capdase מציעה כמוצר נפרד (כשלעצמו פריט הנמכר בנפרד בכ- 60.00 ש"ח, באריזת ה- Retail המקורית). מוצר מאושר עם לוגו Made for iPhone.

המעמד המצורף מאפשר להציב את ה- iPhone בתנוחות צפייה אנכית ואופקית. העיצוב המתקפל מאפשר להרכיב את המעמד על הנרתיק באופן קבוע, מבלי להוסיף רבות להיקף. ציר המעמד עשוי מתכת והתומך המתקפל יכול לנוע ב- 180 מעלות.
אומרים ש- Apple גזרה על ייצרני הנרתיקים לפעור פתח החושף את לוגו התפוח שבגוף ה- iPhone. אינני סגור על זה. מכל מקום רבים אפילו אוהבים את החשיפה, אף שחסרונה המיידי בסכנה לשרוט את גב המכשיר. Capdase אמנם פערה את הפתח המתחייב (הנרתיק אכן נושא אישור רשמי), אבל סיפקה מדבקה שקופה שמומלץ להדביק על גב ה- iPhone לכיסוי הלוגו. כך כולם מרוצים.

לכל אלו מתווסף נרתיק נשיאה יפה, מבד ניילון איכותי מבחוץ, עם ריפוד רך מבפנים. גם אמצעי נשיאה ל- iPhone וגם תוספת הגנה למכשיר כשאינו בשימוש מיידי.

גם בעניין הנרתיק Capdase עשתה את "הצעד הנוסף" וציידה את לולאת התליאה בחגורה בלחצן. לתליית ה- Expose בחגורה אין צורך להסיר אותה להשחלה.
סיכום:
ה- Expose של Capdase מראה כיצד אפשר לקחת נושא טריויאלי, להשקיע בו מחשבה ולעשות אותו אחרת. רעיון ה- Semi Rigid Silicone (סיליקון חצי קשיח) יקרב את ה- Expose גם למשתמשים המעדיפים, בד"כ, נרתיקי הגנה קשיחים וייחשוף אותם לייתרונות אופייניים לסיליקון. תוספת מזערית לעובי הכולל ולמשקל, תחושת מגע נעימה ובלימת זעזועים בפגיעות קלות ולמי שמעדיף זאת, שקיפות שאיננה מסתירה את עיצובו המקורי של ה- iPhone.
איכות החומרים גבוהה ובלא שום השוואה לנרתיק הסיליקון השכיח. המחיר, מאידך גיסא (119.00 ש"ח, כולל מע"מ), אינו גבוה בהרבה, בעוד החבילה מספקת גם פתרון הגנה היקפי ושלם וגם פתרון נשיאה.
צילום: איריס אביגור ל: א.ס.י.פ/ערוץ 3
אודות
עורך זה טרם כתב את הביוגרפיה שלו

0 תגובות לכתבה SJ2 Expose של Capdase – נרתיק סיליקון קצת שונה לאייפון

  1. בחנויות גאדג'טים, בחנויות מקוונות למיניהן. היבואן הוא חב' גולדסטרים בע"מ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>