סמסונג מכריזה על שותפויות אסטרטגיות בתחום המדפסות לארגונים

הוספת תגובה
סמסונג מכריזה על שותפויות אסטרטגיות בתחום המדפסות לארגונים

סמסונג, הודיעה על כוונותיה להשיק קו מוצרי הדפסה דינאמיים לארגונים. היא משתפת פעולה עם שותפים עסקיים בפיתוח פתרונות המשולבים בתוך מוצריה המתבססים על מערכת הפעלה חדשה מתוצרתה- XOA (eXtensible Open Architecture).

עם XOA, סמסונג מתכוונת לספק פתרונות עסקיים המשולבים במדפסות ובמכונות הצילום שלה ובכך לתת מענה לצרכים המיוחדים של מגוון הלקוחות.

"אנו שמחים לבשר כי XOA מוכנה לשימוש עסקי וכוללת מגוון פתרונות ארגוניים שמספקים שותפינו העסקיים," אמר סנגג'אה אאום (Eom), סמנכ"ל בקבוצת השיווק ללקוחות עסקיים, בחטיבת פתרונות המחשוב של סמסונג. "אנו מאמינים שהפתרונות שמספקים שותפינו ירחיבו את יכולתה של סמסונג להציע פתרונות משולבים ללקוחות ארגוניים."

המדפסות של סמסונג המצוידות  ב- XOA הן: SCX-5835NX, SCX-6545NX, SCX-6555NX, CLX-8385NX, CLX-9350, CLX-9250, SCX-8040 ו-SCX-8030.

ואלה הם עשרת הפתרונות עליהם הוכרז במסגרת השותפות האסטרטגית

BITSחברת BITS מציעה את OneStop Print Release, שהוא פתרון הדפסה חסכוני, פשוט ומאובטח. הדפסות המשתמשים מועברות לתור מרכזי תוך שימוש במנהלי ההתקן של מדפסות סמסונג כאילו הדפיסו ישירות להתקן. המשתמש יכול לאסוף את הדפים המודפסים מכל התקן מותאם XOA בכל זמן שירצה, לאחר תהליך הזדהות. כל הפעילות מתועדת, וניתן להשתמש בה לצורך איתור שימוש במדפסות.

DPD Internationalפתרון GoldFax של DPD International מאפשר לארגונים בעלי מערכות XOA לשלוט באופן מרכזי בכל הפקסים היוצאים והנכנסים מבלי צורך בערכות פקס צדדיות או קווי פקס. במקום זאת, ניהול הפקסים מתבצע באמצעות האינטרנט על-ידי שרת GoldFax. המשתמשים יכולים לשלוח ולקבל פקסים מכל מדפסת XOA וכן באמצעות יישומים במחשב האישי ובדוא"ל. פתרון GoldFax מפחית עלויות תוך הגדלת התפוקה ועמידה בדרישות הרגולציה.

Intellinetics -פתרון Intellivue עבור פלטפורמת XOA הוא מערכת המשלבת את התקני XOA של סמסונג עם Intellivue, שהיא מערכת לניהול תוכן ארגוני (ECM). פתרון Intellivueקבע סטנדרט חדש בענף מבחינת היכולת לספק יתרונות כלכליים ותפעוליים באמצעות מפתוח, זרימת עבודה, אבטחה מתקדמת ובקרת גישה משופרת.

Itractive- פתרון Itractive הוא מערכת הדפסה מאובטחת הזמינה בהתקני XOA. הודות לשימוש ב-Itractive, המשתמש יכול לאחזר עבודות הדפסה משרת המסמכים מכל מיקום של החברה באמצעות התקן XOA. המסמך יהיה מוגן מכל העתקה או הדפסה בלתי מורשות. תוכנת Iractive כוללת גם שירותי ניטור ורישום המאפשרות למשתמש ליהנות משליטה מלאה על סביבת ההדפסות.

MWAi-חברת MWAi מציעה לסוכני MPS (שירותי הדפסה מנוהלים) פתרונות ניהול התקנים ללא צורך במחשב. תוכנת XOA המוטמעת במדפסת מאפשרת לבצע מרחוק אבחון, קריאת מונים אוטומטית, יצירת קריאות שירות וכן דיווח וניתוח נתונים.

Oberon- חברת Oberon מציעה את פתרון Scanback, מערכת מאובטחת לניהול מסמכים. המשתמשים יכולים לסרוק קבוצת מסמכים ולשלוח אותה לכל יישום עסקי, ובכך הופכת הסריקה מרחוק לקלה אך בטוחה.

Prism Software- חברת Prism Software מספקת חבילת תוכנה מלאה המנהלת בצורה כוללת את מחזור חיי המסמכים האלקטרוניים בארגון. מסמכים אלקטרוניים הנסרקים על-ידי התקן XOA ניתנים לתיוק אוטומטי ולהעברה לארכיון בכל מערכות החברה המצוידות בפונקצית Zone OCR, כדי לחסוך זמן ומשאבים המושקעים במערכות קטלוג ותיוק.

SC Synergy- חברת SC Synergy מספקת פתרון ללכידת מסמכים, עיבודם וניתובם, המכונה SC_Cube. הפתרון מציע שמירה פשוטה ומאובטחת בארכיב עם זרימת נתונים אוטומטית ויכולות מפתוח הזמינים היישר מפאנל XOA.

Ubiquitech-חברת Ubiquitech מספקת מערכת בקרה על עבודות הדפסה המבוססת על XOA, המכונה EASY. הפתרון משולב עם פלטפורמת ניהול הדפסות בשם VDMS ומספק חיסכון משמעותי בעלויות על-ידי קישור בין משתמשים לבין נקודת ההדפסה, לרבות מעקב מחלקתי על הדפסות ומכסות הדפסה.

אודות

אספנו עבורכם את מיטב החדשות והעידכונים מעולם הגאדג'טים והטכנולוגיה
אשר חלקן מגיעות ממשרדי יחסי ציבור והיבואנים המובילים בישראל.
האתר מסקר באופן שוטף, און ליין, חדשות ועידכונים טכנולוגים,
אודות מוצרים המתקדמים ביותר של מיטב היצרנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>