סמסונג שואפת להוביל את התעשייה, מקדמת קונספט "חיים חכמים יותר"

הוספת תגובה
סמסונג שואפת להוביל את התעשייה, מקדמת קונספט "חיים חכמים יותר"

סמסונג שואפת להוביל את התעשייה ולאחוז במקום הראשון במזרח התיכון ובצפון אפריקה,
מקדמת את קונספט "חיים חכמים יותר" טכנולוגיות ומוצרים חדשים פרי פיתוח סמסונג:
ממחלקות הטלוויזיה, המצלמות הדיגיטאליות, הטלפונים הנייד,
פתרונות ה-IT והמוצרים הלבנים מביאים לחיים את אסטרטגיית 2011

חוגגים את התעצמותה הגוברת במזרח התיכון ובצפון אפריקה, סמסונג אלקטרוניקס הציגה היום את האסטרטגיה האזורית ואת פורטפוליו המוצרים לשנת 2011, בפורום האזורי השני של סמסונג. חדשנות בטלוויזיות מקוונות אינטרנט, מצלמות דיגיטאליות בהשראת צרכנים, וכן טכנולוגיות הטלפון הנייד האחרונות, משולבות עם תוכניות החברה לקדם את נוכחות סמסונג בשוק האזורי, הוצגו תחת העיקרון המנחה של סמסונג: "חיים חכמים יותר".
סונג יונג הונג, נשיא סמסונג אלקטרוניקס טורקיה, הגדיר בפני קהל שותפים וכלי תקשורת את עמודי התווך של פילוסופיית סמסונג לחיים חכמים יותר: עיצוב חכם, חוויות חכמות וקישורים חכמים.

עיצוב חכם – יצירת עיצובים מקוריים המגבירים שימושיות עבור הצרכן
חוויות חכמות – הצעת מגוון רחב של יישומים, משחקים ותוכנות על-פני מרחב גדול של ממשקים דרך מסכים בהירים ודינאמיים
קישורים חכמים – היכולת לאפשר למוצרי סמסונג להתקוונן באופן אוטומטי האחד עם השני, לשתף תכנים ולהעצים חוויות משתמשים

אנו צופים לבסס את מנהיגותנו בשוק הטלוויזיות, מקווים לתפוס את המקום הראשון בכל מדינות המזרח התיכון וצפון אפריקה תוך התמקדות בטלוויזיות חכמות ובתלת מימד, אמר מר הונג. במהלך 2011, אנו נכוון להיות החברה מספר אחת במזרח התיכון ובצפון אפריקה בתחום המוצרים הלבנים. בטלפונים הניידים, אנו נמשיך להתמקד בגלאקסי II S Galaxy, וכן בטלפונים חכמים חדישם, כמו Touch ו- Duo. אסטרטגיית פתרון ה-IT הכולל שלנו תסייע לנו להמשיך ולגוון בערוצים בקטגוריה מתפתחת זו. לבסוף, בצילום דיגיטאלי, אנו רוצים להרחיב את אחיזתנו בשוק להגיע לנתח שוק של מעל ל-20 אחוזים במהלך 2011.

בשנת 2010, סמסונג הגיעה למכירות שיא של 4.4 מיליארד דולר באזור המזרח התיכון ובצפון אפריקה,
בזכות צמיחה של 34 אחוזים ממכירות וכן משיפור מערכות יחסים עם שותפיה השונים.
ההישג תרם למחזור החברה העולמית בסך 135.8 מיליארד דולר – המוצלח ביותר בתולדות סמסונג.

בנוסף, עם מחירי הנפט הגואים וההשקעות הממשלתיות הרבות, אנו צופים כי כלכלת האזור תמשיך להשתפר והתחרות תהיה עזה במהלך 2011, אמר מר הונג. סמסונג תמשיך לתור אחרי הזדמנויות אשר יהפכו אותה לחזקה וגמישה יותר בתחרות על הובלת השוק במגוון המוצרים ובקטגוריות השונות. מטרותינו שאפתניות, מתוך מטרה להפוך למותג איקוני אולטרה-פרימיום המועדף ביותר בארצות המזרח התיכון וצפון אפריקה.

יצירת העתיד בבידור הביתי

ככל שהטלוויזיה הופכת למוקד הטכנולוגיה בחדר הסלון, סמסונג מתמקדת בחיזוק ופישוט יישומי מוצריה, וביצירת חוויה טלוויזיונית חדשנית ומקוונת המבדרת לקוחות: עיצוב המסגרת הקדמית הדקה והחדשנית של סמסונג, סדרת הדגל בטלוויזיות LED וכן יישום הסמארט הַאבּ (Smart Hub) אשר שולבו במוצרי טלוויזיות ה- LED וכן במוצרי הבלו-ריי במהלך 2011 מגשימים זאת ועוד.

סמסונג עיצבה מחדש את מסך הטלוויזיה באמצעות הצרת המסגרת הקדמית ל-0.2 אינטש בסדרת הדגל של טלוויזיות ה- LED – סדרות ה D8000 וכן ה- D7000 של סמסונג. סדרת הפלזמה, ה- D8000 מציעה את העיצוב החדש של סמסונג: פלזמה+1, וכך מבטלת את מסגרת הטלוויזיה המסורתית עם הצג האולטרה-צר של סמסונג, המציע עוד שטח מסך ומבלי לפגום בממדי התמונה. בנוסף, סדרת הפלזמה D8000 של סמסונג מציעה מסכי צפייה בגודל 51 ו-64 אינטש.

מעבר לעיצובים העיליים, סמסונג שילבה יישומי טלוויזיה חכמה כדי להעצים את חווית הבידור של הצרכנים. הסמארט הַאבּ של סמסונג מורכב ממערכת תפריט פשוטה המשמשת לקישוריות והנאה ממבחר גדול של תכנים. משתמשים יכולים, ובקלות רבה, לאתר סרטים, הופעות ווידאו דרך מכשירים מקוונים, לגלוש באינטרנט דרך הטלוויזיה ואף ליהנות ממבחר גדול של יישומים מחנות היישומים של סמסונג ה- Samsung Apps, חנות היישומים הראשונה בעולם עבור טלוויזיות. סדרת הפרימיום בתחום הטלוויזיה של סמסונג לשנת 2011 הן סדרת LED D5500 וכן PDP D8000 – אשר יציעו טלוויזיות חכמות.

איזור המזרח התיכון וצפון אפריקה ייהנה מיוזמות נוספות בתחום הוויזואלי והבידור הביתי של סמסונג במהלך השנה:

נגני בלו-ריי – נגן D7500 של סמסונג חוסך במקום, ניתן לתלייה על הקיר, ומאפשר יישומים מובילים, כל זה בתוך גודל של 23 מילימטר בלבד, ומבלי לפגום באיכות התמונה. יכולות העברת תכנים מדו-מימד לתלת-מימד מאפשרות לצרכנים ליהנות מחווית תלת-מימד של תמונות, סרטים וזרימת וידאו.
מערכת בידור ביתית בלו-ריי – מערכת הדור הבא של סמסונג HT-C6750WK מכילה גם מערכת קריוקי. יכולות שמע בתלת-מימד אשר מסנכרנות קול ותמונה ויוצרות חוויה מרשימה בה הצליל 'נע' עם התמונה התלת-מימדית. מכשיר ה-HT-C6750WK מציע ניגון דיסקים בלו-ריי באיכות תמונה של HD מלא 1080p וכן תוכן תלת-מימדי לתוך מערכת בת 1,300 ואט, 7.1 ערוצים וכן טכנולוגיית מגבר קריסטל של סמסונג המציעה צליל צלול לחלוטין.
אביזרים – סמסונג מציעה מגוון מוצרים הכוללים: משקפי תלת-מימד פעילים קלים ביותר והמותאמים גם לבעלי עדשות אופטיות מצלמת סקייפ מקורית באיכות HD לצרכי שיחות ועידה דרך הטלוויזיה, וכן מטען אלחוטי למשקפי תלת-מימד.
צגים – סדרה 9 של צגים HD LED תלת מימד של סמסונג , הכוללת את ה-SA950, ומציעה איכות תמונה ברזולוציה מלאה (1920X1080( וכן פתרון תלת-מימד מלא באריזה אחת הודות למכשיר פלט פנימי, זוג משפקי תלת-מימד כחלק מן החבילה וכן תמיכת HD. באופן השוואתי, צג TA950 התלת-מימדי באיכות LED HDTV החדש, יכול לקבל אותות שידורי טלוויזיה בדו-מימד ובתלת-מימד, ומגיע בעיצוב כסוף א-סימטרי ומרשים ביותר.

חוויות חכמות לצילום מרגש

באימוץ הרעיונות של עיצוב חכם וחוויות חכמות, סמסונג משיקה את קו המוצרים החדשני של מצלמות דיגיטאליות, מצלמות וידאו ומשפחה שלמה של עדשות הניתנות להחלפה, כל אלו תוך התחשבות בצרכי הצרכנים, המעוניינים במכשירים המספקים פשטות הצילום והשיתוף אונליין, כאן ועכשיו.

סדרת NX – משפחת NX המצליחה של סמסונג צמחה לאחרונה, וכוללת בשנת 2011 חמש עדשות באיכות פרימיום בסדרת NX i-Function, כמו עדשה לקולנוע, עדשת מאקרו וכן עדשת פורטרט, המאפשרות מגוון גימורים ואפקטים באיכות גבוהה ובהפעלה פשוטה לכל רמות הצילום. סמסונג השיקה לאחרונה את ה-NX11 החדשה, הבנויה על הצלחת ה- NX10, במטרה להעצים את אחיזת סמסונג בתעשיית המצלמות החדשניות.
SH100 – בעלת יכולת Wi-Fi, ה-SH100 מאפשרת להעלות תמונות באופן מיידי לאתרי רשתות חברתיות וכן לגיבוי במחשב הביתי. משתמשים יכולים גם ליצור קישוריות באמצעות הטלפונים החכמים מבוססי אנדרואיד של סמסונג, וכך לשלוט מרחוק ולצפות בנעשה במצלמה.
ST700 – מצלמת ה-ST700 של סמסונג היא המושלמת והחדשנית שבמצלמות עם המסך הכפול. זוהי מצלמה עם המסך הקדמי הגדול ביותר עד היום, עם מסך מגע אחורי בן 3 אינטש ואף מאפשרת מבחר אפקטים לתמונות ממסנן חכם 2.0 ועד עיצוב מסגרות קסומות.
Q10 – המצלמה מאפשרת צילום קל יותר מאי-פעם בזכות כפתור האחיזה, כוונון מסך ה-LCD באופן אוטומטי לאחיזה השונה. טכנולוגיית צילום הוידאו באיכות HD מלא עם חיישן CMOS המואר מאחור, מציע איכות תמונה יוצאת מן הכלל ובהפעלה פשוטה ביותר.

גם מצלמת הווידיאו Q10 וכן מגוון מבחר מצלמות הפרימיום של סמסונג מציעים חוויות חכמות בשימוש פשוט ובממשק המגע הנקרא סמסונג טאץ' UI . ממשק זה, המבוסס על ניסיון סמסונג בטלפונים ניידים בעלי מסך מגע, מציע למשתמשים היכולת לגרור, להקיש ולשלוט על צלמיות 'ישומיים-עיצוביים', וכן לדפדף בקלות בין תמונות.

הרחבת האופק של טלפונים ניידים חכמים

הנוכחים בפורום המזרח התיכון וצפון אפריקה ייהנו מהזדמנות להתנסות מטלפונים חכמים מבוססי אנדרואיד חדשים וכן טאבלטים ממשפחת גלאקסי, קו עוצמתי של מוצרים המאמצים את מושג החיים החכמים בתכונות: מהירות, מסך ותוכן.

גלאקסי S II Galaxy – בעל ליבה כפולה ומהיר כברק, גלקאסי S II של סמסונג בעל מערכת הפעלה של אנדרואיד ג'ינג'רברד וצויד במסך SUPER AMOLED Plus הקריסטלי החדש של סמסונג, התמונה בעלת יכולת קישוריות המתקדמת ביותר שאי פעם נוצרה. סמסונג קובעת את הסטנדרט לאיכות הצפייה במכשיר נייד, בעל SUPER AMOLED Plus המציג את מגוון הצבעים הגדול ביותר, יחס ניגודיות וחדות תמונה. כמכשיר הנייד החכם הדק בעולם, הגלאקסי S II מייצג את מחויבות החברה לספק את חווית הניידות האולטימטיבית. בעזרת סמסונג הַאבּ (Samsung Hub), הגלאקסי S II מציע מבחר עצום של ספרים, מגזינים, מוזיקה, משחקים סלולאריים מתקדמים עבור הצרכנים. בנוסף, עם פתרון ניידות חכם, הגלאקסי S II מאפשר למשתמשים יכולת עבודה תוך כדי ניידות וקישוריות.
גלאקסי טאב 10.1 – גלאקסי טאב 10.1 עם צג WXGA TFT LCD (1280 x 800) ומופעל על-ידי ליבה כפולה AP בן 1 ג'יגה, עובי 8.6 מ"מ ושוקל 595 גרם. זהו המכשיר המושלם לשתף תוכן מקוון את המשפחה והחברים. בנוסף, עם רמקולים באיכות סטריאו-סראונד ותמיכה בפלאש 10.2, הגלאקסי טאב 10.1 יספק חווית בידור באיכות פירימיום, אם בצפיית וידאו, סרטים או במשחקים.
גלאקסי טאב 8.9 – בעובי של 8.6 מילימטר ושוקל 470 גרם בלבד, הגלאקסי טאב 8.9 הוא המכשיר המושלם למקצוענים של היום המחפשים ניידות. אם בכתיבת דואר אלקטרוני במהלך טיול או קריאה בספר אלקטרוני על הספה, מכשיר הגלאקסי טאב 8.9 מספק את חווית הטאבלט האולטימטיבית עם יכולת ניידות מושלמת.

בנוסף, חמישה חברים חדשים הצטרפו למשפחת הגלאקסי של הטלפונים החכמים, כל אחד עוצב עבור קהל מטרה ספציפי:

גלאקסי אייס (Ace Galaxy)– עוצב עבור המקצוענים הצעירים והטרנדיים, גלאקסי אייס מציע חווית פרימיום עם צג בן 3.5 אינטש תוך אחיזה נוחה וקומפקטית. מעבד 800 מגה הרץ, חיפוש קולי וצג מסמכים ThinkFree מספקים חוויה איכותית.
גלאקסי פיט ( Fit Galaxy)– מכשיר זה עוצב למשתמש שרוצה מכשיר נייד אשר עונה לכל אתגרי הקריירה וחיי חברה עמוסים. צג בן 3.31 אינטש, הסמסונג גלאקסי פיט יעיל וכיפי כאחד, מציע חווית משתמש ייחודית לשיתוף תכנים וגלישה תוך כדי תנועה.
גלאקסי ג'יו (Gio Galaxy)– עוצב עבור דור מקצוענים צעירים אשר רוצים להישאר מקוונים במכשיר מסוגנן, גלאקסי ג'יו משאיר את המשתמשים מקוונים באמצעות יכולות קישוריות לרשתות חברתיות. קרוי על שם המילה האיטלקית 'תכשיט', השם ג'יו מציע עיצוב מושלם עם צג בן 3.2 אינטש.
גלאקסי מיני (Galaxy Mini)– טלפון חכם, שעוצב לצעירים עכשוויים. צג בן 3.14 אינטש, הסמסונג גלאקסי מיני מציע תפוקה אופטימאלית וביצועים בעיצוב קומפקטי הוא המתנה המושלמת למתחילי דרכם בעולם הטלפונים החכמים. מציע גם פעולות קוליות של גוגל וכן גישה למסמכי קוויק אופיס Quick Office, כולם פועלים באמצעות מעבד 600 מגה הרץ.
גלאקסי פרו (Pro Galaxy) – עוצב כטלפון חכם אך עם תוספת, הסמסונג גלאקסי פרו מגיע עם הַאבּ פרימיום חברתי של סמסונג וכן יכולת גישה כפולה המבוססת על מסך מגע וכן מקלדת. מסך בן 2.8 אינטש, מקצוענים יכולים להיות לפני כולם ולהישאר לפני כולם, וכך לנהל את עסקיהם וכן את הרשתות החברתיות שלהם.

מוצרים לבנים מלאי חדשנות

בעולם המוצרים הדיגיטאליים, חיים חכמים נתמכים בפילוסופיית סמסונג לחשיבה חכמה ומחויבותה לקדם את השוק דרך חדשנות בטכנולוגיה וכן בחיסכון באנרגיה.

סדרת מקררי AW3 – סדרת מקררי AW3 בת ארבע הדלתות מציעה לצרכנים רב-תכליתיות מוחלטת באמצעות דלתות אמצע עצמאיות וכן חלוקה חכמה, מאפשרת שפע של מקום אחסון. המקרר מציע גם טכנולוגיית קירור של סמסונג מסוג Twin Cooling Plus®, המאפשרת בקרת טמפרטורה מדויקת גם של המקרר וכן של מדורי המקפיא.
סדרת מכונות הכביסה Eco Bubble – סדרת Eco Bubble של מכונות הכביסה מציעה טכנולוגיית Eco Bubble של סמסונג, המעניקה שלוש יתרונות חשובים: ביצועי שטיפה מושלמים, שמירה על איכות הבד וכן חיסכון באנרגיה. בטרם תחילת הפעולות, מכונת הכביסה מערבבת את חומר הכביסה, המים והאוויר ויוצרת בועות (באבל) ייחודיות החודרות לתוך הבדים בצורה מהירה, עמוקה ואחידה. כתוצאה, הבדים נרחצים מבלי שכתמי חומר הכביסה משאירים סימנים. בנוסף, עם אחריות בת 10 שנים, טכנולוגיה נגד רעידות והפחתת רעש, סמסונג מבטיחה כי לקוחותיה יוכלו לעשות כביסה שקטה ביותר – גם במהלך הלילה.
מכונת הכביסה סקאוט 2 Scout – מכונת הכביסה אקו באבל של סמסונג הינה מכשיר מסוגנן המציע ממסך עשיר של עיצוב וטכנולוגיה. מכונת הכביסה מציעה יישומים חכמים המסייעים בחיסכון באנרגיה, פיתוחי מנוע אחרונים המאפשרים להפחית רעש ורעדים, וכן איכות מבנית המסייעת בשרידות ותפוקה מרבית.
שואב האבק נאביוט סילנסיו (Navibot Silencio) – הנאביוט סילנסיו החדש של סמסונג נבנה על הצלחת מחלקת הרובוטים המנקים של סמסונג. הסילנסיו שקט, עם טכנולוגיית מיפוי קוגניטיבית ומשתמש בשני מעבדי CPU, אשר משמשים כ"מוח" מאחורי תוכנת הניווט החכמה, המאפשרת לזכור היכן ניקה במרחב, וזאת ביחס לריהוט וכן ביחס לבסיס הטעינה. הנאביוט סילנסיו מצויד ב-39 חיישנים כולל חיישני שמירה, אשר עוזרים להימנע מסכנות פוטנציאליות כמו נפילה במדרגות, התנגשויות או אף להתערבל בין כבלים.
מיקרוגל אומניפרו (OmniPro) – יכולות האומניפרו רב-חיישן של סמסונג (חיישן לחות וחיישן משקל), מאפשרים למיקרוגל לתכנן ולפקח על כלל תהליך הבישול עבור המשתמשים. בניגוד לתנורי מיקרוגל קונבנציונאליים אשר מציעים מגוון קטן של חלופות בישול, האומניפרו מציע 35 אפשרויות, המותאמות כמעט לכל חיך. חיישן משקל המקושר למגש המסתובב מזהה את משקל המזון בטרם הבישול. במהלך תהליך הבישול, חיישן לחות עובד בו זמנית כדי לוודא כי האוכל מבושל היטב, ללא איבוד טעמים באמצעות זיהוי לחות בתוך המזון עצמו.
סדרת P – סדרת P (מלדיביים) של מיזוג אוויר מציע מסנן חכם של סמסונג, המפחית בצריכת האנרגיה ב-60 אחוזים. כאשר כבוי, מיזוג האוויר משתמש בצריכה נמוכה ביותר של אנרגיה, וחוסף בכך כ-90% בזמן סטנדביי בהשוואה לדגמים קונבנציונאליים. סדרת P כוללת גם מערכת טיהור אוויר של סמסונג, אשר מנקה את האוויר בשתי דרכים. ראשית, פילטר HD מלא מציע סינון מתקדם על-ידי הסרת רכיבי אבק קטנים עד ל-80%. בנוסף, טכנולוגיית נורת פלזמה S משלימה את טיהור האוויר על-ידי הפעלת יונים שליליים המחסלים בקטריה, וירוסים ואלרגיות ועד ל-99% הצלחה בניטרול האוויר עבור סביבה נקייה ואוויר טרי.
סדרת T – סדרת T של מיזוג אוויר מגיעה עם טכנולוגיית הגנה משולשת ייחודית, מציעה יכולת קירור עוצמתית תוך בקרה קבועה, בקרת לחץ ובקרת קורוזיה המספקים אמינות ושרידות לאורך זמן.

מימד חדש במחשוב נייד

הרחבת קו המוצרים של סמסונג בפתרונות IT הכוללים מחשבים ניידים וכן מדפסות יוצגו במהלך פורום המזרח התיכון וצפון אפריקה,
החל מסדרה 9 של המחשבים הניידים. מכשירי אולטרה-פרימיום המשלבים עיצוב חדשני וחומרה מתקדמת עבור צרכנים המחפשים יעילות ותחכום.

סדרה 9 היא סדרת המחשבים הניידים הראשונה בעולם המשתמשת בזיווד דורלומין. דורלומין, שלרוב משתמשים בו למטוסים, הוא חומר חזק וקל המסייע להפוך את המחשב הנייד לסגנון אווירודינאמי וקל משקל תוך ביצועים חזקים. עוצב למען תפעול חכם, סדרה 9 מציעה צג בהיר במיוחד, ועד 100% בהירות נוספת מבעבר, עם יכולת 400nit וכן שחזור צבעים (16 מיליון צבעים), המציעים תמונה קריסטלית ברורה וחוויות מולטי-מדיה בלתי נשכחות. עם טכנולוגיית אתחול מהיר, לסדרה 9 יכולת תחול עצמית של 15 שניות.

סמסונג מעורבת גם בעסקים ובקהילת המזרח התיכון ובצפון אפריקה. במהלך 2011, תוכנית CSR של החברה באזור תכנס תחת המטרייה העולמית של סמסונג אלקטרוניקס לעודד יזמים צעירים" Hope for children". פרויקטים כמו כיתות IT של סמסונג, חלומות סמסונג ו-100 תלמידים של סמסונג, אשר מטרתה לספק את התנאים והכלים הטובים ביותר עבור דור העתיד.

אודות

אספנו עבורכם את מיטב החדשות והעידכונים מעולם הגאדג'טים והטכנולוגיה
אשר חלקן מגיעות ממשרדי יחסי ציבור והיבואנים המובילים בישראל.
האתר מסקר באופן שוטף, און ליין, חדשות ועידכונים טכנולוגים,
אודות מוצרים המתקדמים ביותר של מיטב היצרנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>