קבוצת החברות שמעוני מקימה חטיבת תוכנה

הוספת תגובה
קבוצת החברות שמעוני מקימה חטיבת תוכנה

תחל לשווק תוכנות אוטומציה מקצועיות לעולם המדיה. בתפריט:
מערכת קדם דפוס, תוכנת שרת לשיפור תמונות וכלים לארכוב חכם של תמונות ומסמכים
תוביל בישראל את תקן PDF/A הבינלאומי לארכוב ארוך טווח של מסמכי הארגון,
המבטיח כי מסמכים מאורכבים יוצגו וייקראו באופן תקין, בלי תלות בסביבת המחשוב בה יוצגו, גם בעוד 40 שנה

קבוצת שמעוני מקימה חטיבה חדשה – שמעוני סופט, שתחל לשווק תוכנות מקצועיות (B2B),
שנועדו לייעל את ניהול המסמכים והתמונות בארגון, להבטיח את תקינות המסמכים לצורך ארכוב או הדפסה ולחסוך בעלויות.
התוכנות החדשות כוללות מערכת קדם-דפוס למסמכי PDF, שמתקנת בעיות במסמכים באופן אוטומטי,
כלי קדם-ארכוב המכין מסמכים ארגוניים לצורך ארכוב ארוך טווח,
ותוכנה המאפשרת לבצע שיפורים בכמויות גדולות של תמונות לפני השימוש בהן, בין אם להדפסה או להצגה באתר אינטרנט.

יחזקאל שמעוני, בעלים ומנכ"ל קבוצת החברות שמעוני: בשנים האחרונות חלה עלייה במודעות לצורך באוטומציה בעיבוד תמונות ומסמכים, בין אם לצורך שיפור איכותם, הכנתם לדפוס או ארכובם לטווח ארוך, בהתאם לתקנים שמבטיחים את תקינות המידע ושרידותו. יכולות האוטומציה מאפשרות לארגונים למצות את מלוא הפוטנציאל של הנכסים הדיגיטליים שברשותם, תוך חיסכון בעלויות כוח אדם ובעלויות הדפסה. הבשורה שאנו מביאים לשוק היא כפולה: באמצעות כלי האוטומציה שלנו תפיקו הרבה יותר מהממסמכים והתמונות היום, ותבטיחו את ערכם ומהימנותם בעתיד.

גולת הכותרת של קו המוצרים מבוססת על תוכנות קאלאס ((callas software, מקבוצת Four Pees. קאלאס מתמחה בפתרונות קדם-ארכוב וקדם-דפוס. כמפתחת כלי קדם דפוס עבור חברת Abode, שולבו פתרונותיה במוצרי Adobe, והיא נהנית ברחבי העולם מכמות ההתקנות הרבה ביותר בתחום. כעת, עם כניסת קבוצת החברות שמעוני לתחום, תוביל החברה את הנושא גם בישראל. תוכנת הדגל של קאלאס – callas pdfToolbox מספקת כלים חזקים ומקצועיים לטיפול בקבצי PDF ותיקונם לפני ההדפסה. תוכנת pdfToolbox משמשת כ"שוטר תנועה" המתריע על בעיות בקובץ להדפסה, מתקן אותן באופן אוטומטי ומספק דוח שימושי ומפורט, על פי מדיניות הארגון. תוכנת callas pdfaPilot נועדה להכין את מסמכי הארגון לארכוב בהתאם לנוסח העדכני של תקן PDF/A (ISO190005) הבינלאומי. ארכיון מבוסס PDF/A מציע חלופה חכמה לפורמט TIFF ודומיו, הודות לכך שהמסמכים נותרים "חיים", עם טקסט בר-חיפוש, והודות להבטחה שהחומר יהיו קריא בעתיד בלי תלות במפרט המחשב המארח, בסוג מערכת ההפעלה ובנוכחותם של גופנים או תוספי תוכנה וכדומה.

תוכנה נוספת בקו המוצרים של קבוצת החברות שמעוני הינה תוכנת Elpical Claro Premedia (קלארו פרה-מדיה), מקבוצת Four Pees, המעניקה פתרון כולל לכל תהליך עיבוד התמונה עבור מקצועני דפוס, מו"לים ואתרי אינטרנט שעושים שימוש בתמונות רבות ממקורות מגוונים. תוכנת קלארו פרה-מדיה מאפשרת לארגון לקבוע יעדי איכות לתמונות (רזולוציה, בהירות, ניגודיות חדות, הגדרות צבע ועוד) ולהביאן לרמת היעד באופן אוטומטי לחלוטין. משתמשים המעוניינים לבצע בקרה על תהליך העבודה, יכולים לצפות בתמונה לפני ואחרי השיפור בתוך פוטושופ מבית Adobe, ולבצע תיקונים ידנית – בתמונות בעייתיות במיוחד. בנוסף משתמשי InDesign יכולים לשלוח תמונות לצורך שיפורן תוך כדי עבודה על המסמך, יכולת שימושית ביותר למעצבים גרפיים ביישומים עסקיים רבים.

בנוסף לפתרונותFour Pees , משווקת קבוצת שמעוני זה מכבר את פתרונות חברת FotoWare לניהול ארכיון דיגיטלי. באמצעות פתרון FotoWare ניתן לארכב תמונות, מסמכי אופיס, מסמכי PDF, קובצי מולטימדיה ועוד, לגשת אליהם באמצעות ממשק נוח, ולהפיק מנכסים דיגיטליים אלה את המירב. פתרונות FotoWare מותקנים במרבית מערכות העיתונים בישראל ובקרב לקוחות מוסדיים וגופים מקצועיים מתחום הצילום והמדיה.

אודות

אספנו עבורכם את מיטב החדשות והעידכונים מעולם הגאדג'טים והטכנולוגיה
אשר חלקן מגיעות ממשרדי יחסי ציבור והיבואנים המובילים בישראל.
האתר מסקר באופן שוטף, און ליין, חדשות ועידכונים טכנולוגים,
אודות מוצרים המתקדמים ביותר של מיטב היצרנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>